Poznaj niesamowity zespół!

Elwira Abramczyk

Adam Skupień

Paweł Pogoda


Elwira Abramczyk

Kierownik wydawnictwa

Z wykształcenia architektka wnętrz, Elwira jest pasjonatką piękna i funkcjonalności w projektowaniu przestrzeni. Zdobyła szerokie doświadczenie pracując w renomowanych pracowniach projektowych, gdzie rozwijała swoje umiejętności zarówno w projektowaniu jak i redagowaniu treści związanych z designem wnętrz. Jej wrażliwość na detale oraz nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że Elwira jest nieocenionym członkiem zespołu, inspirującym innych do odkrywania piękna w codziennym życiu.

Adam Skupień

Redakcja Styl Życia

Absolwent nauk o zdrowiu i specjalista od zdrowego stylu życia, Adam łączy swoją wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Jego zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej motywuje innych do podejmowania pozytywnych zmian w swoim życiu. Adam jest autorem licznych artykułów na temat żywienia, aktywności fizycznej i dbałości o zdrowie psychiczne, których celem jest pomoc czytelnikom w osiągnięciu pełni zdrowia i szczęścia.

Paweł Pogoda

Modowy geniusz

Kreatywny pasjonat mody i trendów, Paweł jest ekspertem w dziedzinie stylizacji oraz projektowania ubrań. Jego bogate doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w renomowanych magazynach modowych oraz współpracę z wieloma projektantami. Paweł posiada unikalną zdolność do wyłapywania najnowszych trendów i adaptowania ich do różnych stylów życia. Jako redaktor modowy, Paweł dzieli się swoją wiedzą i inspiracjami, aby pomóc czytelnikom wyrazić swoją osobowość poprzez ubrania oraz poczuć się pewnie i stylowo w każdej sytuacji.